Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 30 × 36 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Is Smart Device | no |
| Model Number | HVC6000II |
| Usage | Plasma Welder |
| Dimensions | 53.5x38x31cm |
| Rated Current | 10-40A |
| Input Voltage | 220V |
| Brand Name | HZXVOGEN |
| Certification | CE |
| Item Weight | 19.1KG |
| Material | Iron |
| Power Source | AC |
| Voltage | 220 Volts |
| Amperage Capacity | 50 Amps |
Instock
There are no reviews yet.