Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 19 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 35 × 35 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Plug Type | EU Plug |
| Wire Feeding Speed | 3-18mm |
| Is Smart Device | no |
| Model Number | HBM2280 |
| Usage | Mig / TIG / ARC Welder |
| Origin | Mainland China |
| Dimensions | 425*183*290mm |
| Brand Name | HZXVOGEN |
| Weight | 17KG |
| Certification | CE |
| Hzxvogen Model | HBM2280 |
| Welding Machine Color | Black |
| Welder Wire | Aluminum/Solid/Flux Core Welding |
| Tig Welding | 2T 4T Function |
| Tig Torch | 35-50 Square millimeter |
Instock
There are no reviews yet.