Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 12.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 29 × 37 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | no |
| Model Number | MIG250DP |
| Usage | MIG ARC Tig Welding |
| Origin | Mainland China |
| Dimensions | 425*183*290mm |
| Brand Name | HZXVOGEN |
| Weight | 15 |
| Certification | CE |
| Hzxvogen Model | MIG250DP |
| Mig Welding Function 1 | Gas Mig, Aluminum Welding |
| Mig Welding Function 2 | Gas Mig, Stainless Steel Welding |
| Mig Welding Function 3 | Gas-Less Mig, Iron Welding |
| Tig Welding Function | Lift Tig, Stainless Steel Welding |
| Arc Welding Function | Iron Welding |
| Welding Material | Stainless Steel Welding, Iron Steel, Aluminum |
Instock
There are no reviews yet.