Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 7.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 25 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Plug Type | EU Plug |
| Wire Feeding Speed | Automatically |
| Is Smart Device | no |
| Model Number | NEW HVM200 |
| Usage | MIG TIG ARC welding |
| Origin | Mainland China |
| Dimensions | 43cm*24cm*28cm |
| Brand Name | HZXVOGEN |
| Weight | 6.15 |
| Certification | CE |
| Hzxvogen Model | HVM200 |
Instock
There are no reviews yet.