Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 15 × 27 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Plug Type | US PLUG |
| Is Smart Device | no |
| Model Number | HT2000 |
| Usage | ARC LIFT TIG |
| Dimensions | 23X18X11cm |
| Origin | Mainland China |
| Pilot Arc Current | 120A |
| Brand Name | HZXVOGEN |
| Arc Current | 120A |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.