Instock
| Weight | 0.297 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 14 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Metal |
| Sound Isolating | YES |
| Category | Earphones & Headphones |
| Charging Method | cable |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Features | Detachable Cable |
| With Microphone | No |
| Waterproof | No |
| Resistance | 28Ω |
| Frequency Response Range | 10 – 40000Hz |
| Sensitivity | 102dB |
| Function | For Internet Bar, Monitor Headphone, for Video Game, for Flying, Common Headphone, for Hunting & Shooting, For Mobile Phone, for Powersports, HiFi Headphone, Sport, Kids' Headphones, For Outdoor, For Office, For DJ, For Study |
| Active Noise-Cancellation | No |
| Volume Control | No |
| Vocalism Principle | Orthodynamic |
| Wireless Type | bluetooth |
| Connectors | 3.5mm |
| Communication | Wired |
| Style | In-ear |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | HZ HZSOUND |
| feature 1 | Suitable for 3.5mm/4.4mm connector |
| feature 2 | CNC metal shell |
| feature 3 | Imported resin panel |
| feature 4 | Magnetron sputtering double |
| feature 5 | 0.78 double-pin replaceable cable |
Instock
There are no reviews yet.