Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 69 × 28 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Sealing Length | 28cm |
| With Vacuum Bag | No |
| Power Source | Electric |
| Model Number | LXS-6000 |
| Certification | CE |
| Type | Stand / Table |
| Brand Name | HZPK |
| Origin | Mainland China |
| Voltage | 110V-220V 50/60Hz |
| Power | 100W |
| Maximum flow | 3.2L/min |
| Filling Range | 5ml-2000ml |
| Filling Precision | ±0.5% |
| Control Method | Manual and Automatic |
| Dimension | 235*135*125mm |
| Packing size | 620*195*195mm |
| Weight | 5.7Kg |
Instock
There are no reviews yet.