Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 33 × 34 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | QC-ZG5616A |
| Voltage (V) | 220V |
| Certification | CE |
| Brand Name | kankeirr |
| Origin | Mainland China |
| CCC certificate No | 2022010712487026 |
| brand | HYUNDAI |
| Model | QC-ZG5616A |
| capacity | 4L |
| Color classification | white |
| Liner material | Glass |
| Voltage | 220V |
| Type of electric fryer | Visual fryer |
| Heating site | Top heating |
Instock
There are no reviews yet.