Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4.101 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 12 × 40 cm |
| Craft of Weaving | TAT |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Process Technique | others |
| Suitable Region | North America |
| Fabirc Style | plain |
| Fabirc Construction | 90gsm |
| is_customized | No |
| Color Fastness (Grade) | National Standards |
| Application Size | 1.2m (4 feet) |
| Style | Solid |
| Material | Fleece Fabric |
| Type | Duvetcover&2pcs Pillowcase |
| Origin | US(Origin) |
Instock
There are no reviews yet.