Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 10 × 11 cm |
| Voltage (V) | 5V |
| Power (W) | 8W |
| Model Number | G02 |
| Certification | CE, RoHS |
| Washing Mode | Disinfect |
| Controlling Mode | Digital Timer Control |
| Structure | No Washing Basket |
| Capacity | 4.1-6L |
| Brand Name | VAMIA |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.