Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.147 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 11 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | RUBBER |
| Fixed Form | Sitting |
| Power Source | CHARGE |
| Voltage | 110-240V |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.