Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.117 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 8 × 1 cm |
| Model Number | Glass Vase |
| Function | Tabletop Vase |
| Material | Glass & Crystal |
| Style | Classic Style |
| Brand Name | ACRDDK |
| Origin | Mainland China |
| Size: | 6.5*8cm, 6.5*10cm, 6.5*12cm, 6.5*15cm, 6.5*20cm |
Instock
There are no reviews yet.