Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5.99 kg |
|---|---|
| Dimensions | 56 × 12 × 23 cm |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | SC-16/Hy-22 |
| Brand Name | CNCEST |
| Type | Hydraulic Cutting Tools |
| Material | Metal |
| Color | Yellow, Black |
| Cutting Force | 8Ton/13Ton |
| Package Size | 45*19*8cm/54x21x12cm |
Instock
There are no reviews yet.