Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Size | Full Size |
| Ingredient | Moisturizer, Hydrating, Nutritious, Other, Hydrating Lip Glaze Lip Plumping |
| Quantity | 1PC |
| Benefit | Moisturizer, Hydrating, Nutritious |
| NET WT | 4g |
| Shelf Life | 3 Years |
| Origin | Mainland China |
| Type | Lip Gloss, Lip Gloss |
| Fragrance | Grape flavor |
| Applicable skin type | currency |
| Cosmetic efficacy | Fade lip lines and care for the lip circumference |
| Name | Lip Glaze |
Instock
There are no reviews yet.