Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.075 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 2 × 5 cm |
| Certification | CPNP, GZZZ |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Certificate Number | Cover Imperfection |
| GZZZ | YGZWBZ |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Ingredient | Natural Plants |
| Quantity | Beauty Care |
| Model Number | Smoothing Skin |
| Size | Full Size |
| NET WT | 5g |
| Benefit | Moisturizer, Waterproof / Water-Resistant, BRIGHTEN, Concealer |
| Formulation | Cream |
| Skin Type | All Skin Types |
| Brand Name | eelhoe |
| Origin | Mainland China |
| Manufacturer | EELHOE |
| Distributor/Importer | Cosmetics |
| Shelf Life | 3 Years |
| Date of Manufacture | Strong Coverage |
| Use | Face |
| Type | Concealer |
| Feature 1 | Dark Skin Concealer |
| Feature 2 | Invisible Pores |
| Feature 3 | Dark Circles Corrector |
| Feature 4 | Improve Dull Skin |
| Feature 5 | Full Coverage |
| Feature 6 | Cover Blemishes |
Instock
There are no reviews yet.