Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 3 × 5 cm |
| Drive Mode | Manual |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | HX-10 |
| Type | Universal Vise |
| characteristic | ordinary |
| weight | 0.6kg |
| brand | BLUSUNSOLAR |
| material quality | high-carbon steel |
| model | HX-10 |
| Crimping capacity | 1.25-10 |
| Blade material | high-carbon steel |
| specifications | HX-10 |
Instock
There are no reviews yet.