Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.403 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 16 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Electric | AA Battery |
| Certification | CE |
| Recommend Age | 12+y, 3-6Y, 6-12y, 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Style | Electronic Toy |
| Material | Plastic |
| Type | WATER GUN |
| Age Range | 5 to 7 years, 8 to 13 Years, 14 Years & up |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Gender | Unisex |
| Brand Name | HOY |
| Product name | Electric Water Guns for Adults & Kids |
| Color | Blue/Pink |
| Description | Kids Outdoor Play Gun Toy |
| Function | Outdoor Entertainment |
| Double water tank | 434CC+58CC |
| Battery | Built-in 3.7V high-capacity rechargeable battery |
| Charging method | USB charging |
Instock
There are no reviews yet.