Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | MINI301 |
| Brand Name | suntekcam |
| Origin | Mainland China |
| type | IR waterproof camera |
| style | Dome Camera |
| image sensor | 1200W |
| resolving power | 1920×1080/30fps |
| camera lens | 200W |
| Backlight compensation | Yes |
| Electronic shutter | 0.02 |
| weight | 0.35KG |
| texture of material | Environmental protection materials |
| Usage environment | field |
| Effective distance | 25 |
| Surveillance camera lens | wide-angle lens |
| focal length | 30 |
| IR View Distance | 25M |
Instock
There are no reviews yet.