Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 59 kg |
|---|---|
| Dimensions | 76 × 56 × 63 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Rated Voltage | 220V |
| Origin | Mainland China |
| Dimensions | 630X400X503mm |
| Model Number | DF-200 |
| Max. Output Power | 200W |
| Focal Spot Diameter | ±3.0mm |
| Usage | Jewelry, Metal Welding |
| Certification | CE |
| Single Pulse Energy | 80J |
| Pulse Width | 0.1-20.0ms |
| Wavelength | 1064nm |
| Brand | HUNST |
| Host power consumption | 3.5KW |
| Aiming and positioning | Built-in camera system and microscope |
| Display size | 7 inch |
| Operation method | Touch control |
| Cooling method | Water cooling |
| Machine net weight | 44KG |
Instock
There are no reviews yet.