Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 18 × 15 cm |
| Processor Main Frequency | 3.4/3.7/3.8GHz |
| Use | Commercial |
| Memory Capacity | 32GB |
| Hard Drive Capacity | 1TB |
| Model Number | RJ56, HUNSN RJ56 |
| Processor Brand | Intel |
| Processor Model | N100/N200/I3 |
| Type | Mini Desktop, MINI PC |
| Graphics Card Type | Integrated Card |
| Brand Name | HUNSN |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, RoHS |
| AES-NI Supported | Yes |
| Memory | 1 x SO DIMM DDR5 4800 MT/s, up to 32GB |
| Power | DC100-240V AC/50-60hz, 12V3A |
| I/O Interface | 2 x LAN, 2 x HDMI2.0, 2 x USB3.2 Gen3 10Gbps |
| System Compatibilit | pfsense, opnsense |
| Network Card | Intel 2.5GbE I226-V |
| Function | hardware auto power on/network wake-up |
| Cooling system | Dual copper tube turbo fans for active cooling |
Instock
There are no reviews yet.