Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | hundure |
| Model Number | 575 575XP 570 |
| Certification | Other |
| Feature | 2-Stroke, Single Cylinder |
| Type | Cylinder Piston Kit |
| Power Type | Petrol / Gas |
| Replace Part | For 537254102 |
| Diameter | 51mm |
Instock
There are no reviews yet.