Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | hundure |
| Model Number | 570 575 575XP 537 25 41-02 |
| Certification | Other |
| Feature | 2-Stroke, Single Cylinder |
| Type | Chainsaw Parts |
| Power Type | Petrol / Gas |
| Replace Part | for 537254102, 537 25 41-02 |
| Diameter | 51mm |
| custom label | HUNDURE0110 |
Instock
There are no reviews yet.