Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.284 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 21 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Plastic, ABS |
| Origin | Mainland China |
| Type | BIRDS, BIRDS |
| Bird Feeder Drinker | Hummingbird Water Feeder |
| Honey Water Bird Feeder | Garden Hummingbird Drinker, Garden Hummingbird Drinker |
| Hummingbird Bird Feeder | Outdoor Bird Feeder |
| Hummingbird Water Feeder | Bird Feeder Drinker |
| Name | Bird Feeder |
| Color | red |
| Product size | About 215x135x70mm/8.5×5.3×2.76in |
| Net weight | 170g |
Instock
There are no reviews yet.