Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.062 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Non-automatic |
| Material | Plastic |
| Origin | Mainland China |
| Type | BIRDS |
| Name | bird feeder |
| Size | 9.8x9x9.8cm |
| Weight | 40 grams |
Instock
There are no reviews yet.