Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 13 × 3 cm |
| Type | Pen, U1200 |
| Pressure Levels | 8192 |
| Resolution Ratio | 5080lpi |
| Package | Yes |
| Brand Name | HUION |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, KC |
| Pen Model | PW550S |
| Tilt Support | 60 degree |
| Fine Point | 1.6mm |
| Pen NIbs | 5 standard nibs, 5 felt nibs. |
| Dimension | 157.5 x 9.5 mm Approx. |
| Net Weight | 12.5g |
Instock
There are no reviews yet.