Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 7 × 2 cm |
| Type | Pen, Digital Tablets |
| Pressure Levels | 8192 |
| Resolution Ratio | 5080lpi |
| Package | Yes |
| Tablet length | 163.7mm |
| Brand Name | HUION |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Pen Technology | Battery-Free Electromagnetic Resonance |
| Press Keys | 2 Customized Press Keys |
| Frequency | 700K |
| Compatible Nib | PN05A |
| Net Weight | 14g |
| Applicable Display Model | Kamvas 13/22/22 Plus, Kamvas Pro 24 |
Instock
There are no reviews yet.