Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 67 × 23 × 40 cm |
| Certification | CE |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Warning | no |
| Warranty | no |
| Scale | 1:14 |
| Power Source | Electric |
| Model Number | 577 |
| Controller Mode | MODE1 |
| Flight Time | about 30min |
| Control Channels | 8 CHANNELS |
| Remote Distance | about 100m |
| Material | Metal, Plastic |
| Brand Name | HUINA |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Features | REMOTE CONTROL |
| Type | Truck |
Instock
There are no reviews yet.