Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 68 × 28 × 38 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| CE | Type |
| Is Electric | lithium battery |
| Certification | CE |
| Scale | 1:22 |
| Power Source | Electric |
| Model Number | 1594 |
| Controller Battery | AA 1.5V |
| Remote Distance | 50M |
| Material | Plastic |
| Recommend Age | 14+y, 6-12y |
| Origin | Mainland China |
| Features | REMOTE CONTROL |
| Type | Truck |
| Color | White/Yellow |
Instock
There are no reviews yet.