Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.42 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 15 × 20 cm |
| Size | 10*15*20cm |
| Material | Plastic |
| Model Number | Multi-function shaver |
| Voltage | Global Universal(100-240V) |
| Charging Time | 1h |
| With trimming device | No |
| Washing Mode | Whole body washing |
| Time to market | 2019 |
| Usage Time | 60Mins |
| Use | Face |
| Feature | Triple Blade, IPX5 waterproof |
| Power Type | Rechargeable |
| Gender | Male |
| Brand Name | yunchi |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| Product | Waterproof multi-function shaver |
| Advantage | Shaver, hair trimmer, nose hair remover. body hair razor |
| Charge | USB Charge |
| Use time | 1 hour |
Instock
There are no reviews yet.