Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.75 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 6 × 8 cm |
| Model Number | 70/100/125 |
| Power Source | Battery |
| Rated Voltage | 12V |
| Brand Name | tungfull |
| Origin | Mainland China |
| Battery capacity | 2000mAh |
| Cutting thickness DC-70 | 25mm |
| Cutting thickness DC-100 | 35mm |
| Cutting thickness DC-125 | 45mm |
Instock
There are no reviews yet.