Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.76 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity | <500g |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 601-800W |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.