Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.285 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 13 × 27 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Function | Cool Touch Exterior, Non-Stick Cooking Surface |
| Certification | CE, RoHS |
| Voltage (V) | 220-240V |
| Power (W) | 1000W |
| No. of Slices | 6 |
| Interchangeable Plates | Grilling / Panini Press Plates, Waffle Plates |
| Brand Name | Houselin |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.