Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.857 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 21 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Controlling Mode | Mechanical Timer Control |
| Capacity | 1.5-3L |
| Power (W) | <600W |
| Function | Non-Stick Coating Inner Pot |
| Heating Method | Underpan Heating |
| Brand Name | BALASHOV |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.