Instock
| Weight | 0.69 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 17 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Function | Stew Soup, Stew, Fry, Pilaf, baby food, Temperature Changes, Lifting Heating Element, Reheat |
| Voltage | 220V |
| Certification | none |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Brand Name | BALASHOV |
| Origin | Mainland China |
| Power | 600W |
| Functions | steam, , fry, boil, stew, hot pot |
| Additional features | Anti-dry function |
| Rated voltage | 110V 220V |
| Specifications | Non-stick black ceramic liner |
| Control method | Mechanical |
| Inner pot depth | 7cm |
| Features1 | Double multifunctional electric pan |
| Features2 | electric cooker |
| Features3 | rice pans |
| Features4 | rice cookers |
| Features5 | rice cooker free shipping |
| Features6 | Non-stick cookware for kitchen |
| Features7 | multifunctional electric pan free shipping |
| Features8 | Multi cooker |
| Features9 | hot pot |
| Features10 | kitchen pots |
| Features11 | kitchen pans |
| Features12 | rice cooker |
| Features13 | small electric cooker |
| Support | retail, wholesale, Dropshipping |
Instock
There are no reviews yet.