Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.071 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 17 × 17 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Function | steam, Stew, Fry, Stew Soup |
| Voltage | 220V |
| Power | 700W |
| Pot Bottom Material | Ceramic |
| Brand Name | VAKIND |
| Origin | Mainland China |
| Electric Rice Cooker | Multi Cooker |
| Steamed Rice Pot | Electric Cooking Machine |
| Electric Non-stick Pan Pots | Mini Electric Cooker Hot Pot |
| Heating Pan Cooking Pot | electric frying pan |
Instock
There are no reviews yet.