Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 30 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Accessories | Measuring Cup, Steaming Basket |
| Shape | SQUARE |
| Certification | ce |
| Capacity | 4-5L |
| Power (W) | 750W |
| Function | Non-Stick Coating Inner Pot, Reservation, Rice Cooking, Rice Cooking & Porridge Cooking & Soup Stewing, Porridge/Soup, Quick Boiling, Stewing, Reheating, Fine Cook, Heat Preservation |
| Heating Method | Underpan Heating |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| Brand | Midea |
| Inner container material | Kettle bladder |
| Applicable number | 7-8 persons |
| Color classification | 5L streamer silver [silver-4l] |
| Control mode | Microcomputer type |
| Heating mode | Chassis heating |
| Rated voltage | 220V |
Instock
There are no reviews yet.