Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5.808 kg |
|---|---|
| Dimensions | 44 × 30 × 22 cm |
| Model Number | Rehabilitation Equipment |
| Brand Name | TMISHION |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Rehabilitation Equipment |
| Material | Plastic |
| Model | LW – E8 |
| Plug | EU |
| Voltage | 220V |
Instock
There are no reviews yet.