Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.42 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 15 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Batteries Included | Yes |
| Usage Time | 80Mins |
| Size | 23.2*13.1*5.7cm |
| Charging Time | 2.5h |
| Voltage | Global Universal(100-240V) |
| Material | Aluminum Alloy |
| Model Number | PC3021 |
| Power Type | Rechargeable, Lithium Battery |
| Brand Name | FEMVY |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Rotating Speed | Up To 500RPM |
| Feature 1 | Dry & Wet Use |
| Feature 2 | 60 Pieces Replacement Sandpaper Disks |
| Feature 3 | High Torque Motor |
| Color | Black/Green/Rose Gold |
| Power | 5W |
| Package | Yes |
| Type | Electric Foot Care Tool |
Instock
There are no reviews yet.