Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 133 × 21 × 13 cm |
| Motor type | Brushless |
| Cutting Length | 40mm/8in |
| Blade Material | Carbon Steel |
| Model Number | 4.0 |
| Power Source | Battery |
| Rated Voltage | 21V |
| Brand Name | YEMGURD |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.