Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5.398 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 34 × 31 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity | 8-10L |
| Voltage (V) | 24V |
| Power (W) | 1000-1200W |
| No. of Tiers | Single Layer |
| Brand Name | BMAD |
| Origin | US(Origin) |
Instock
There are no reviews yet.