Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 55 × 41 × 45 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Condition | New |
| Max.Planing Depth(mm) | 3 mm |
| Core Components | Motor |
| Type | Bench Planer |
| Number of Blade | 2 |
| Place of Origin | Jiangsu, China |
| Sliding Table Equipped | NO |
| Function | Wood Surface Smooth |
| Application | Woodworking Production |
| Motor Power | 2200w |
Instock
There are no reviews yet.