Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 15 × 17 cm |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1201-1500W |
| Model Number | 01A-01AZ |
| Certification | ce |
| Brand Name | SAINTCIAGA |
| Origin | Mainland China |
| model | 01A-01AZ |
| function | Barbecue, boiled tea, stewed milk, claypot |
| Induction cooker burner | 1 unit |
| Induction cooktop panel type | Black microcrystalline panel |
| Is it waterproof | be |
| Operation method | Touch control |
| Gear position | Eighth gear |
| mode of heating | Electric ceramic heating |
| power | 1300W |
Instock
There are no reviews yet.