Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.912 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 23 × 13 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Heating type | THERMAL |
| Function | Stew, Fry, Stew Soup |
| Power | 400W |
| Certification | none |
| Pot Bottom Material | Non-stick |
| Material | Metal |
| Brand Name | Haofy |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.