Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC, Electric |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | <500w, 25 |
| Capacity | 5-10kg, 9L Maximum |
| Brand Name | OIMG, OEM |
| Origin | Mainland China |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Model Number | HA112 |
| Automatic Type | Automatic |
| Loading Type | Front Loading |
| Tub Material | Plastic |
| Tub No. | Single Tub |
| Condition | New |
| After-sales Service Provided | Return and Replacement |
| Warranty | 1 Year |
| Type | All-In-One Washer / Dryer |
| Installation | Portable / Mini |
| Washing Capacity (kg) | 4.6-5.5kg |
| Application | Hotel, Commercial, Household |
| App-Controlled | NO |
| Private Mold | Yes |
| Product name | Portable Mini Washing Machine |
| Keywords | Washing Machine Mini |
| Features | Portable Mini |
| Function | Clothes Washing |
| Style | Mini Houseuse |
| Usage | Household Appliances |
| Color | Cream/Purple/Green |
| Material | ABS+PP+TPR |
| OEM & ODM | Accecptable |
Instock
There are no reviews yet.