Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.49 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | Rechargeable Battery |
| Usage | Woolen Clothes |
| Material | Plastic |
| Feature | Eco-Friendly |
| Model Number | KLT9188S-2 |
| Use | Cleaning |
| Usage Type | Charging Type |
| Charging Time | 3-4 Hours |
| Production | Trimmer |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Brand | Kelite Fur Ball Trimmer |
| Product Type | Charging Type |
| Whether CrossBorder Export Is Exclusive | Yes |
| Applicable Voltage | 110220V |
| Work current | 0607A |
| Power | 6W |
| Name | Removes lint from clothes, lint remover |
Instock
There are no reviews yet.