Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power (W) | 72W |
| Housing Material | Plastic |
| Model Number | KF-JN-01 |
| Certification | CE |
| Brand Name | ZAIXIAO |
| Origin | Mainland China |
| Portable Espresso Machine | Coffee cup capacity-120ml |
| 15Bar high pressureextraction | 8g Coffee powder adapter |
Instock
There are no reviews yet.