Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.503 kg |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 23 × 18 cm |
| Model Number | Popcorn Machine |
| Function | Overheat Protection, With Switch Control |
| Certification | CB, CE |
| Type | Oil-Popped |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1100w |
| Brand Name | chcyus |
| Origin | Mainland China |
| Material | PP+metal |
Instock
There are no reviews yet.