Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.19 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 4 × 12 cm |
| Voltage | Global Universal(100-240V) |
| Power Type | Rechargeable |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Battery capacity: | 500mah |
| Material: | ABS body, Alloy cutter head imported from Germany, nano-glass nail polish |
| feature1 | Mute and low vibration |
| feature2 | Lighting |
| feature3 | Nail waste storage |
| feature4 | Shearing and grinding |
| feature5 | Long battery life |
| feature6 | Two speeds |
| feature7 | TYPE-C charging |
Instock
There are no reviews yet.