Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.074 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 7 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Speed Settings | / |
| Dimensions (L x W x H (Inches) | / |
| Model Number | / |
| Certification | none |
| Voltage (V) | 6V |
| Power (W) | 5w |
| Brand Name | alloet |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.