Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 27 × 27 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Model Number | H9211 |
| Max. Planing Width | 82mm |
| Max. Planing Depth | 2mm |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Power Source | AC |
| Name | Electric Planer |
| Size | 31.5*17*17cm |
| Weight | 2.9kg |
| Speed | 16500r/min |
| Power | 710w |
| Electric Machinery | Pure copper wire motor |
Instock
There are no reviews yet.